Untitled Document
Firma „SUBUN” założona w 1993 roku jest firmą rodzinną z wieloletnią tradycją, na początku swojej działalności specjalizowała się w sprzedaży wysokiej klasy mięsa wieprzowego i wołowego w miejscowości Wincentów. Z początku odbiorcami byli indywidualni klienci z czasem hurtownicy i coraz szerszy rynek krajowy. W związku z ciągłymi potrzebami unowocześniania naszej działalności rozbudowaliśmy hale do rozbioru mięsa. Zwracając przy tym szczególną uwagę na nowoczesność, nowy sprzęt technologiczny, nowy park samochodowy z odpowiednim wyposażeniem chłodniczym.

W roku 2004 właściciele podjęli decyzję o rozszerzeniu działalności o wyroby wędliniarskie i w związku z tym dokonali zakupu zakładu przetwórstwa mięsa w Górze Kalwarii. W chwili obecnej obydwa zakłady są przystosowane do sprzedaży na rynek europejski.

Nasze wyroby posiadają stosowne certyfikaty i świadectwa weterynaryjne. Dewiza firmy jest realizowanie indywidualnych zamówień jak również zbiorowych przy profesjonalnej obsłudze. W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki asortyment wyrobów z mięsa wieprzowego,wołowego, drobiowego jak również wyroby wg indywidualnych zamówień. Firma wciąż dynamicznie rozwija się, modernizuje, po to żeby być w czołówce najlepszych, aby nasz klient odczuwał satysfakcję podczas konsumpcji naszych wyrobów, by kojarzyły mu się z DOMOWĄ TRADYCJĄ.

Stworzyliśmy sieć sklepów „GRAŻKA”dla naszych klientów, na jakość produktów w nich sprzedawanych pracuje ok.100 wykwalifikowanych osób. W dalszym ciągu będziemy pracowali i dążyli do rozwoju Firmy by dalej być konkurencyjnym na rynku przemysłu mięsnego i utrzymać swoją dobrą pozycję.
Untitled Document